Strona główna     Ikona SC    Dla Firm    ikona    Leasing

Leasing

Opolskie Centrum Kredytowo Leasingowe

Leasing

Alternatywą dla niektórych planowanych inwestycji jest leasing, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Leasing jest to określona forma dzierżawy maszyn, środków transportu i urządzeń, która polega na udostępnieniu ich z prawem zakupu do określonego terminu.
Jest znacznie bardziej opłacalny niż zakup środków trwałych za gotówkę. Raty leasingowego można comiesięcznie wliczyć do kosztów, a w przypadku, gdy tracimy zainteresowanie pojazdem lub sprzętem – wypowiedzieć umowę.
Ekonomiczny sens leasingu wyraża się zatem w możliwości trwałego korzystania z dóbr o charakterze produkcyjnym i używania ich do prowadzenia działalności gospodarczej w zamian za określoną opłatę pieniężną tj. ratę leasingową.

W ramach rozwoju gospodarczego oraz coraz to większego zainteresowania nabywców formą leasingu na polskim rynku rozpoczęło działalności kilkadziesiąt wyspecjalizowanych firm i banków, oferujących szeroko pojęty produkt leasingowy.    
Wybranie oferty najtańszej, a jednocześnie o optymalnych dla Państwa parametrach, jest procesem czasochłonnym i skomplikowanym.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, u nas mamy możliwość przedstawić ofertę naszej firmy, polegającą na profesjonalnym doradztwie w tematyce leasingu, w zakresie porównania i przedstawienia najkorzystniejszej oferty.
 
Możemy zaoferować Ci elastyczne warunki: raty dostosowane do Twoich możliwości, sezonowe wpłaty, specjalne propozycje dla przedstawicieli wolnych zawodów.

Korzyści wynikające z naszej oferty:
  • rata leasingową dostosowana do możliwości finansowych twojej firmy,
  • szybką i prostą procedurę,
  • minimalne wpłaty własne,
  • pomoc eksperta na każdym etapie,
  • pomoc w negocjacjach umowy leasingowej z bankiem.
  • pomagamy zaoszczędzić cenny czas i pieniądze, prezentując i porównując kilka ofert w jednym czasie.
Bez prowizji Symulacja rat

Kalkulator pomoże obliczyć przybliżoną wielkość raty kredytu. Sprawdź jaka opcja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.


Zobacz więcej
Laptop
Dlaczego warto wybrać nas
BOX DLACZEGO
Wybór banku, który zapewni Ci najlepsze warunki
BOX DLACZEGO
Dopasowanie raty kredytu do Twoich możliwości
BOX DLACZEGO
Wybór najkorzystniejszego dla Ciebie rozwiązania
BOX DLACZEGO
Wynegocjujemy z bankiem najlepsze dla Ciebie warunki kredytowania, najniższe opłaty i prowizje
BOX DLACZEGO
Sprawdzanie umów kredytowych przed podpisaniem pod kątem twojego bezpieczeństwa
BOX DLACZEGO
Wykorzystując naszą wiedzę i szerokie doświadczenie, oszczędzasz swój czas i pieniądze
partnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzy
button_serwis