Strona główna     Ikona SC    Kredyty    ikona    Kredyty hipoteczne

Kredyty hipoteczne

Opolskie Centrum Kredytowo Leasingowe

Kredyty hipoteczne

Twój kredyt hipoteczny jest być może największym prywatnym zobowiązaniem finansowym w Twoim życiu. Wybór właściwego kredytu mieszkaniowego to nie lada sztuka. Z pozoru podobne oferty mogą różnić się nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niskie oprocentowanie może kusić, ale jeśli prowizja banku jest wysoka, w efekcie spłacisz więcej niż Ci się wydawało. Bieżące korzyści nie powinny przesłonić Ci końcowego wyniku. Z tego powodu warto zaufać doświadczonym ekspertom – wiemy, co kryje się pod różnymi parametrami i jak unikać pomyłek. 

Znajdziemy spośród ponad 25 banków najlepszą ofertę dla Ciebie  – pomożemy zebrać całą niezbędną dokumentację i ustalić z bankiem jak najlepsze warunki, przebrniemy za Ciebie przesz szereg formalności, wskażemy niejednokrotnie niemożliwe rozwiązania problemów, wypełnimy wniosek kredytowy, wynegocjujemy najniższe opłaty, prowizje i najkorzystniejsze oprocentowanie, sprawdzimy umowę kredytową pod kątem Twojego bezpieczeństwa, doprowadzimy do zawarcia transakcji na najlepszych dla Ciebie warunkach zrealizujemy Twoje marzenia.

 

Kredyt hipoteczny – Opole

Tak skomplikowane elementy jak ubezpieczenia, możliwości i koszty wcześniejszej spłaty, sposoby wyliczania rat, ryzyko kursowe, koszty wyceny nieruchomości, a także sam standard obsługi i czasochłonność zbierania i kompletowania dokumentacji mogą mieć większe znaczenie w Twojej szczególnej sytuacji, niż samo początkowe oprocentowanie zachwalane w promocyjnej ofercie banku. 
Wszystko to zrobimy dla Ciebie bezpłatnie, kompleksowo, od początku do końca pełna obsługa bez żadnych opłat.

Nie marnuj czasu chodząc po bankach, zobacz jak wiele można z nami zyskać, jak wszystko może być prostsze, tańsze i łatwiejsze.

Takiego kredytu sam nie dostaniesz !!!

Oferty kredytów mieszkaniowych również dla osób uzyskujących dochody z zagranicy. Zapraszamy przy tym do zapoznania się z pozostałymi usługami mieszczących się w naszej ofercie. Specjalizujemy się także w pomocy osobom starającym się o uzyskanie np. kredytu gotówkowego w Opolu.

 

Na jakie cele zaciągane są kredyty hipoteczne?

Do jakich celów służy kredyt hipoteczny:

  • zakup mieszkania z rynku pierwotnego lub wtórnego,
  • zakup lub budowa domu,
  • remont lub adaptacja nieruchomości,
  • wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego,
  • przekształcenie lokatorskiego lub własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu w prawo własności,
  • wykończenie, remont lub modernizację wybudowanego mieszkania lub domu,
  • zakup działki.

 

Kredyt hipoteczny dla klientów z okolic Opola

Doradca kredytowy to osoba specjalizująca się w udzielaniu porad dotyczących kredytów, w tym także kredytów hipotecznych. Taki specjalista ma szeroką wiedzę na temat rynku finansowego, ofert banków oraz przepisów prawnych związanych z udzielaniem kredytów. Dzięki temu jest w stanie pomóc klientowi w wyborze najkorzystniejszego dla niego produktu finansowego oraz przeprowadzić go przez cały proces ubiegania się o kredyt hipoteczny.


Kredyt hipoteczny – Strzelce Opolskie

Współpraca z doradcą kredytowym specjalizującym się w pomocy osobom ubiegającym się o uzyskanie kredytu hipotecznego, np. w Strzelcach Opolskich, niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim klient może liczyć na profesjonalne wsparcie i doradztwo na każdym etapie procesu ubiegania się o kredyt hipoteczny. Doradca pomaga również w znalezieniu najkorzystniejszej oferty kredytowej, co może przyczynić się do oszczędności czasu i pieniędzy. Ponadto doradca kredytowy może negocjować warunki kredytu z bankiem, co często prowadzi do uzyskania lepszych warunków finansowych niż w przypadku samodzielnych negocjacji.

 

Doradca kredytowy nie tylko pomaga w wyborze odpowiedniej oferty kredytowej, ale także wspiera klienta w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny. Doradca pomaga w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji, udziela porad dotyczących negocjacji warunków kredytu z bankiem oraz informuje o wszelkich formalnościach związanych z zawarciem umowy kredytowej. Dzięki temu cały proces staje się mniej skomplikowany i stresujący, a klient ma większe szanse na uzyskanie korzystnych warunków finansowych.

 

Jako nieliczni w Polsce, jesteśmy licencjonowanym Pośrednikiem Kredytu Hipotecznego.

Licencja, nadzór i uprawnienia nadane są przez Komisję Nadzoru Finansowego pod nr RPH000052, co potwierdza posiadane doświadczenie, wiedzę i kompetencję.

Bez prowizji Symulacja rat

Kalkulator pomoże obliczyć przybliżoną wielkość raty kredytu. Sprawdź jaka opcja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.


Zobacz więcej
Laptop
Dlaczego warto wybrać nas
BOX DLACZEGO
Wybór banku, który zapewni Ci najlepsze warunki
BOX DLACZEGO
Dopasowanie raty kredytu do Twoich możliwości
BOX DLACZEGO
Wybór najkorzystniejszego dla Ciebie rozwiązania
BOX DLACZEGO
Wynegocjujemy z bankiem najlepsze dla Ciebie warunki kredytowania, najniższe opłaty i prowizje
BOX DLACZEGO
Sprawdzanie umów kredytowych przed podpisaniem pod kątem twojego bezpieczeństwa
BOX DLACZEGO
Wykorzystując naszą wiedzę i szerokie doświadczenie, oszczędzasz swój czas i pieniądze
partnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzy
button_serwis