Strona główna     Ikona SC    Kredyty    ikona    Kredyty refinansowe

Kredyty refinansowe

Opolskie Centrum Kredytowo Leasingowe

Kredyty refinansowe

Zainteresowany ofertą kredytów refinansowych? Jeśli jakiś czas temu zaciągnąłeś kredyt mieszkaniowy i płacisz dzisiaj zbyt wysokie raty, zamień swój kredyt na tańszy i płacić mniej! Dzięki możliwości spłaty starego kredytu nowym, w innym banku, możesz w prosty sposób zmniejszyć wysokość swojej raty nawet do 20%.

Kredyt hipoteczny często stanowi znaczną część comiesięcznych wydatków. Warto sprawdzić czy w Twoim wypadku kredyt refinansowy może obniżyć wysokość tego zobowiązania. Służy on spłacie już zaciągniętego wcześniej kredytu na zakup mieszkania lub domu lub też budowę domu, ale można go zaciągnąć także na spłacenie pożyczki wziętej na poczet remontu i modernizacji nieruchomości. Kredyty hipoteczne to zobowiązania zawierane na lata. Często po pewnym czasie okazuje się, że niegdyś doskonale dobrany kredyt można zmienić na taki, który bardziej odpowiada Twojej obecnej sytuacji finansowej i aktualnie obowiązującym ofertą w bankach. Czasy się zmieniają i oferty też. Dlatego warto skontaktować się z nami, wtedy sprawdzimy oferty kilkunastu banków i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.

Kredyt refinansowy – co możesz zyskać?

  • porównanie oferty wielu banków w jednym miejscu, u jednego eksperta
  • lepsze warunki kredytowe niż w obecnym banku
  • niższe miesięczne obciążenie,
  • wydłużenie okresu spłaty i dzięki temu niższą ratę,
  • możliwość uzyskania aż 90% kwoty wartości zabezpieczenia.

 

Kredyty refinansowe – Kędzierzyn-Koźle

Kredyt refinansowy oferowany m.in. klientom z Kędzierzyna-Koźla to rodzaj kredytu bankowego, którego celem jest spłata wcześniejszego kredytu lub kilku kredytów zaciągniętych w innych bankach. Dzięki temu klient może skonsolidować swoje zadłużenie, uzyskać korzystniejsze warunki spłaty oraz obniżyć wysokość rat. Kredyt refinansowy może być udzielany zarówno na spłatę kredytów konsumpcyjnych, jak i hipotecznych – zobacz: kredyt hipoteczny – Strzelce Opolskie.


Kredyty refinansowe – Krapkowice

Decydując się na kredyt refinansowy, np. w Krapkowicach, można skorzystać z wielu profitów. Przede wszystkim jest to możliwość obniżenia kosztów kredytu poprzez uzyskanie niższego oprocentowania. W sytuacji, gdy stopy procentowe są niższe niż w momencie zaciągnięcia pierwotnego kredytu, refinansowanie może przynieść znaczące oszczędności.

 

Kredyty refinansowe – Opole

Kolejną zaletą kredytu refinansowego udzielanego np. w okolicach Opola, jest możliwość wydłużenia okresu kredytowania, co pozwala na obniżenie wysokości rat. Jest to szczególnie korzystne dla osób, które mają problemy ze spłatą obecnych zobowiązań i chcą uniknąć negatywnych konsekwencji finansowych.


Kredyty refinansowe – Strzelce Opolskie

Kredyt refinansowy daje również możliwość skonsolidowania zadłużenia, czyli połączenia kilku kredytów w jeden. Dzięki temu klient ma do czynienia tylko z jednym bankiem, co ułatwia zarządzanie finansami i kontrolowanie terminów spłat.

Bez prowizji Symulacja rat

Kalkulator pomoże obliczyć przybliżoną wielkość raty kredytu. Sprawdź jaka opcja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.


Zobacz więcej
Laptop
Dlaczego warto wybrać nas
BOX DLACZEGO
Wybór banku, który zapewni Ci najlepsze warunki
BOX DLACZEGO
Dopasowanie raty kredytu do Twoich możliwości
BOX DLACZEGO
Wybór najkorzystniejszego dla Ciebie rozwiązania
BOX DLACZEGO
Wynegocjujemy z bankiem najlepsze dla Ciebie warunki kredytowania, najniższe opłaty i prowizje
BOX DLACZEGO
Sprawdzanie umów kredytowych przed podpisaniem pod kątem twojego bezpieczeństwa
BOX DLACZEGO
Wykorzystując naszą wiedzę i szerokie doświadczenie, oszczędzasz swój czas i pieniądze
partnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzypartnerzy
button_serwis